Duży plus dla min.us’a

Bardzo lubię proste i funkcjonalne rozwiązania, chociażby takie, jak niedawno opisywany serwis Yogile. Okazuje się, że zdjęcia w internecie można umieszczać jeszcze prościej. W sieci pojawił się bowiem serwis „min.us„. Dodawania zdjęć do niego polega na wejściu na stronę główną i przeciągnięciu na nią (sic!) plików ze zdjęciami. I tyle. Żadnego logowania, formularzy do upload’u. Przeciągniecie plików, które powinno działać w większości nowoczesnych przeglądarek, automatycznie tworzy nam estetyczną galerię, z dwoma linkami – do edycji i do udostępniana.

Adresem do edycji możemy przestawiać, dodawać i usuwać zdjęcia. Jeżeli chcemy zapanować nad kilkoma galeriami, serwis oferuje możliwość rejestracji, ale nie jest to konieczne. Ograniczenia do 7MB na zdjęcie i 50 zdjęć w galerii, ale czego chcieć więcej za darmo. Serwis cały czas się rozwija o nowe funkcje, więc warto śledzić jego rozwój.

Reklamy

1 Response to “Duży plus dla min.us’a”


 1. 1 John Xie 1 stycznia 2011 o 15:29

  Hi!

  John here from Minus and just wanted to wish everyone a Happy New Year!

  As a new years surprise, we’ve deployed and added File Upload Support today so give it a try by drag dropping any files onto http://min.us now!

  On top of that per upload size limit is now 10MB! Read more on http://blog.min.us or try uploading some files now onto http://Min.us

  Cheers and again be sure to email us info@min.us any suggestions you have!
  John


Comments are currently closed.Blog Stats

 • 2,269,855 hits
Reklamy

%d blogerów lubi to: