Yogile – prosta i grupowa galeria fotograficzna

Wiekszość fotografujących potrzebuje miejsca do pokazywania swoich zdjęć. Serwisów tego typu jest bardzo dużo. Problem zaczyna się wtedy, gdy zdjęcia (np. z jednego wydarzenia – ślubu, wycieczki itp.) ma zamieszczać w takiej galerii kilka osób. Oczywiście w rożnych serwisach można sobie z tym poradzić, przykładowo dodając uprawnionych użytkowników itp. Od jakiegoś czasu istniej jednak serwis Yogile, który oferuje proste tworzenie albumów grupowych.

W serwisie tym można zakładać albumy o adresie http://www.yogile.com/album, do których każdy może dodawać zdjęcia. Jeżeli chcemy album można zabezpieczyć hasłem. Zdjęcia możemy też wysyłać e-mailem lub MMSem na adres album@yogile.com. Jeżeli zachodzi taka potrzeba właściciel albumu może moderować jego zawartość. Albumy można wyświetlać na kilka sposobów, pobierać jako spakowane archiwum, dodawać opisy i komentarze do zdjęć. Albumy mają też własny kanał RSS. Interfejs serwisu jest przy tym bardzo prosty i funkcjonalny. Miesięczne ograniczenie transferu to 100MB na album.

Reklamy

1 Response to “Yogile – prosta i grupowa galeria fotograficzna”  1. 1 Duży plus dla min.us’a « Fotografia Trackback o 16 listopada 2010 o 18:21
Comments are currently closed.Blog Stats

  • 2,269,855 hits
Reklamy

%d blogerów lubi to: