Fotografia prawdę powie

People say photographs don’t lie, mine do„, powiedział David LaChapelle. Okazuje się jednak, że fotografia przekazuje trochę psychologicznej prawdy o fotografowanej osobie. I mimo, że wielu będzie się spierać, czy istnieje coś takiego jak portret psychologiczny i czy efekty sesji portretowych nie są jedynie kreacją i tylko różnymi kadrami czyjejś fizjonomii, to warto zapoznać się z tym artykułem:

A skoro fotografie jednak coś o nas mówią, to może warto podkreślić to, że samemu jest się fotografem, na przykład ubierając odpowiednią koszulkę:

Reklamy

3 Responses to “Fotografia prawdę powie”


 1. 1 przypadkiem 19 grudnia 2009 o 03:59

  Przypadkiem trafilem na tego bloga. Musze przyznac, ze nie wglebialem sie zbytnio ale przeczytalem kilka artykułów. Calkiem ciekawe. Troche szkoda, ze niektóre napisy są po angielsku, no bo jak juz robic storne po polsku, to robic to do konca ;P (chodzi np o leave comment). Sam wlasnie zaczynam prowadzic bloga http://oto-ja.pl/index.php/oto-inni/userprofile/rafal wiec zwracam uwage na takie rzeczy ;-)
  Pozdrawiam.

  • 2 AD 19 grudnia 2009 o 13:25

   Słuszna uwaga, ale używam systemu na platformie wordpress.com, którego nie mogę sam modyfikować, a tłumaczenie nie jest idealnie dokończone.

  • 3 foto 22 grudnia 2009 o 01:33

   No niestety, wordpress.com ma to do ciebie, że nie daje swoich skórek modyfikować, a te dostępne nie zawsze są dobrze tłumaczone, a zwykle w ogóle nie ma PL. Tak czy inaczej blog fajny i wracam regularnie.


Comments are currently closed.Blog Stats

 • 2,269,855 hits
Reklamy

%d blogerów lubi to: